Тренінговий проект для дітей від 6 до 16 років

Жадана втіха, хаос та розгардіяш

Зимовi канiкули у резиденцiї табору «Карамель»

#popup:youtubevideo
особливостi табору
Від Києва лишень 30км
Рандеву з улюбленцем Нового Року
Бенкет з солодощами
Тандем різних активіті та розваг
2024 рік - рік дракона, і велич цього міфічного створіння заповнить наше світло святковою вірою в сміливість, у великі можливості та у відчуття нездоланної сили. Цей рік буде часом розкриття крил і польоту до нових звершень, незалежно від усіх перешкод, бо дракони в наших серцях навчили нас вірити у власний потенціал та прокладати шлях до великих здобутків.
"
"
Кому це потрiбно?
Тому, хто хоче опанувати майстерність святкової кулінарії та пізнати всі тонкощі приготування новорічних смаколиків.

Тому, хто збирається з друзями відсвяткувати Новий рік, та вдало і яскраво організувати собі чудові сторіс про зимовий відпочинок.

Тому, хто полюбляє тематичні вечірки та дискотеки, а також драйвові покатушки на льодянках та санчатах разом із друзями.

Тому, хто хоче спостерігати, як насправді зимують тваринки із власної ферми при резиденції.
ЗИМОВИЙ ПЕРiОД
цiна від 7 900
Період з 23.12.2023 - 30.12.2023
Робіть крок на зустріч. Крокуйте стежиночкою активних зимових канікул з близькими друзями та рідними. Бронюйте свято у дитячому таборі.
«Зимова Одіссея з Величними драконами»
грн
ЗИМОВА ПРОГРАМА
умови проживання
Відео Екскурсія корпусу котедж
Територія зимового королівства
ХАРЧУВАННЯ
Із напоїв кемперам пропонуємо чай, компот, узвар, соки. До напоїв - печиво, пряники та інші солодощі. Задовольнити спрагу відпочиваючі можуть питною водою. Вода завжди є в бутлі на першому поверсі корпусу проживання.
Кемпери у дитячому таборі забезпечуються 5-ти разовим збалансованим харчуванням, соковитими овочами, фруктами, за відмінним сучасним та корисним дитячим меню.
В ресторані щоденно чергуються м’ясні, рибні, молочні страви. Зазначимо, що молочна продукція, мед та яйця з власної ферми на території резиденції тренінгового проекту «Карамель».
На активному відпочинку солодощів багато не буває. Солодкі призи, діти зможуть заробити своєю винахідливістю на змаганнях та заходах, а також сосиски й картопля для гриль вечірок - це все надається їдальнею бази та жорстко контролюється шеф-кухарем і педіатром дитячого табору.
СВІТЛИНИ З МИНУЛОГО
вiдгуки батькiв
Що взяти з собою
 • Документ повної оплати за участь у Тренінговому проекті «Карамель» (путівка, принт-скрин оплати за відпочинок з датою, чек або касовий ордер).
 • Два екземпляри договору про надання послуг - по одному для кожної зі сторін. Вони мають бути підписані батьками відпочиваючого. Один екземпляр залишиться у таборі, другий - батьки залишають собі.
 • ОРИГІНАЛ свідоцтва про народження. (Для тих відпочиваючих, хто буде користуватися трансфером. Для посадки на потяг).
 • Інші оригінали документів (сертифікати, посвідчення, купони) що були оговорені під час придбання відпочинку для відпочиваючого, і підтверджують можливість участі дитини у тренінгах проекту на пільгових умовах.
 • Впевненість у відсутності та довідка про відсутність педикульозу, або документальне підтвердження обробки від заявленої проблеми. Розумійте у разі виявлення подібної проблеми можуть виникнути умови для психологічного дискомфорту дитини, тому звертайте на це увагу.
 • Довідка про епід. оточення для дитини, що їде на відпочинок у дитячий табір. Педіатри та лікарі до яких Ви звернетесь за довідкою зрозуміють про що йде мова. Така довідка дійсна протягом трьох днів і береться за три дні до дати заїзду у табір. Можливо Вам наддадуть довідку форми-079, вона підходить.
 • Довідка про щеплення, де вказано які саме щеплення зроблені. Можливо така інформація вже буде внесена вашим педіатром до вище вказаної довідки 079.
 • Впевненість у тому, що ви не порушуєте правил про самоізоляцію. Якщо серед ваших рідних є такі рідні, що знаходяться на самоізоляції пов'язаною з COVID-19 (повернення із-за кордону чи інші причини), і вони мали контакт з майбутнім відпочиваючим. НАГАДУЄМО, ЩО ТАКІ ВІДПОЧИВАЮЧІ НЕДОПУСКАЮТЬСЯ ДО ВІДПОЧИНКУ, А ЇХ БАТЬКИ НЕСУТЬ ПОВНУ ЮРИДИЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД ІНШИМИ ВІДПОЧИВАЮЧИМИ, ІХ БАТЬКАМИ, КОЛЕКТИВОМ ТА РЕПУТАЦІЄЮ ТРЕНІНГОВОГО ПРОЕКТУ «КАРАМЕЛЬ».
 • Дві пляшечки антисептика.
 • Пляшечка для пиття води (на зразок спортивної). За звичай це пляшечка з трубочкою. Важливо, щоб верхня гігієнічна частина пляшечки знімалася для набирання питної води з бутля.
 • Головний убір.
 • Дощовик.
 • Теплий одяг та взуття по сезону та за погодніх умов (брюки - 2 пари), теплі речі (байка, светр, куртка з капюшоном).
 • Взуття (туристичні вологостійкі черевики можливо гумові чобітки, кросівки волого-непроникні можливо шкіряні на товстій підошві.
 • Душове взуття (шльопанці).
 • Спортивний одяг та взуття для змагань.
 • Шкарпетки, футболки, нижню білизну в достатній кількості.
 • Рушник для душу.
 • Засоби особистої гігієни (зубна щітка, зубна паста, шампунь, мило, гребінець).
 • Концертний одяг для виступів на сцені (за наявності). Реквізити і музичні інструменти, якщо вони невеликі за розміром і вагою (у кемперів буде можливість реалізувати свої таланти під час періоду зміни)
 • Добровільна згода дитини-відпочиваючого на участь у тренінгах проекту «Карамель».
Подаруйте дитині справжнє свято
Зміна з 23.12.2023 по 30.12.2023 = від 7900грн.
❗Встигніть забронювати відпочинок
«Цінність табору полягає у тому, щоб дитина була в такому кльовому місці, якому довіряють батьки».
Єва. Перша команда.
Реєструйте учасника