Тренінговий проект для дітей від 6 до 16 років

Хоровод веснянок влучне доповнення до аромату барбекю під час употужнення soft skils

Весняні канікули ofline відпочинку у таборі під Києвом

весна 2024

особливостi табору
Знаходиться в 30ти км. від Києва. Закрита територія
Катання на кониках та сігвеях
Комплекс тренінгів, воркшопів та активіті-розваг
Пізнавальні розвиваючі тренажі з психологом
Сюжет весняного відпочинку
«Wake up пробудження можливостей і оновлення»
ДЕНЬ 1 - Wake up під час зустрічі - Стрітення
Коли закінчується така пора як зима, а особливо зима 2022-2023 року, то прийдешня весна - це іще одне те бажане, чого так чекає кожен українець та україночка. В давні часи ж людство завжди очікувало весну, завжди чекали пробудження землі-годувальниці, аби розпочати впевнену підготовку до закладення врожаю. Період весни сміливо порівнюємо з вдалим періодом для депозиту, де надійним банком є саме чорнозем. В start-овий день «стрітення» кемперами буде зроблений перший вклад до необхідності дорослішання за рахунок віддаленості від батьківського комфорту. Відтанувше відчуття довіри до психологів-вихователів налаштує кемперів на живе спілкування і познайомить та згуртує майбутній колектив.
ДЕНЬ 2 - Wake up байбака та Явдохи
В надії забезпечити себе фортифікаційною упевненістю під час прийняття вірних рішень людство довіряло мудрецям, наслідкам ворожіння, прислухалося до прикмет, що віддано увіковічнилися старійшинами ворожбитами, та пройшли модерацію во очі межи поколінь. Гарантії безпеки, гарантії у впевненому завтра - все це формує волю до забезпеченого квітучого та безтурботного життя. Готуючись до нового людина лише вивчає ситуації і таємниче виглядає спустошеною. Але це не так. Підтримка ситуацій та оточуючих особливо важлива під час становлення самостійності індивіду. Емоційний інтелект яскравий індикатор для міжособистісного порозуміння. Якщо придивитися та поворожити помітимо чіткі прикмети дорослішання.
ДЕНЬ 3 - Wake up музики та танцю «Весняночка
Весняна пора вже ллє крапельками дощу. Вже жваво чутно як на віддалі співають дзвінку пісеньку струмки. А як це прекрасно - знайомити дітей з музикою. Діти дуже люблять слухати. Треба більше і більше співати дітям, навіть без музичного супроводу, щоб вони не тільки слухали, але й розуміли, про що ця пісня, вслуховувались у звучання слів та словосполучень. У кемперів чудовий настрій, адже з ними поруч справжні талановиті, енергійні вихователі, що вміють співати і танцювати. Хороводи послідовних рухів зачаровують своєю яскравістю всевидяче око сучасних гаджетів. Соціальні мережі у захваті від контенту, що творить успішну особистість серед безмежних просторів інтернету. Хореографія та акторська майстерність - це саме та парочка, що успішно запалює Tik-Tok, face-book та Instagram.

ДЕНЬ 4 - Wake up колодій - гуляння чи частування
Суперечки не вщухають. Нація кишить розмовами про українські особливості проводів зими. То бажання сперечатися в цей період є природнім?! Ця дедукція актуальна. Спостерігаємо тріскіт приморозків чи снігових окучувань саме весною, саме в часи стихійних суперечок зими та весни. А бажання до гулянь та частувань у сонячні теплі деньки посилюється. Особистості треба швидко та вчасно перелаштовуватися чи то до забави, чи до навчання, аналізувати і поглинати найбільшу користь. Критичне мислення в допомогу! Будьмо на плаву, не депресуймо та отримуймо насолоду від життя. Вчимося вирішувати суперечки, відчуваємо досвід перемог та прокачуємо себе оновленнями. Окрім абгрейду цих навичок закріпимо історію про традиції свята. І нехай відгуляє дитячий табір свято колодія у доброму настрої.
ДЕНЬ 5 - Wake up міжнародного party
Отакої! Дивимося на календар і відчуваємо кожен день свято. Такий порядок починати день провокує party. Взаємо повага до друзів, та ще й додаткова можливість до зближення - це повага до їх значущих визначних дат. Святковості для кожної особистості можуть бути найрізноманітнішими. Ознайомимося з самими одіозними світовими датами. Визначмо для себе власні події у житті, що заслуговують на увагу. Повчимося визначати такі події серед здобутків друзів та рідних. Занотуймо їх і використаємо це для власної майстерності переконувати. Обізнаність у stories, публічно очних висловах у поєднанні з відомістю урочистостей, виховає у кемпера дитячого табору інтуїцію до тонкої дипломатії. Допоможе вільно та впевнено почуватися на будь-яких party.
ДЕНЬ 6 - Wake up сміхушки жартівушки
Чому ми сміємося? Що коїть мозок коли ми надриваємо живіт? Сміх майже завжди приходить природньо чи то жарт друзів на 1 квітня, чи кумедний момент у сюжеті відосиків. Невролог Ульям Фрай бачить сміх як спосіб дихання коли вдих продовжується і стає більш глибоким, а видих - навпаки скорочується, але інтенсивність його така, що легені здатні повністю звільнитися від повітря. Ця «Біохімічна буря», яка відбувається в організмі людини, ліквідує втому, очищує верхні дихальні шляхи і покращує циркуляцію крові. Це фантастичний засіб від стресу. Прикраса у сірі дні. Меседж для інших натякнути, що вам з ними добре. Вміння жартувати - це skils творити і чарувати. В тандемі почуття гумору і атлетична краса постаті завжди приваблює. І вже дитячий табір сприяє імбовому просуванню особистості у суспільстві.
ДЕНЬ 7 - Wake up Великдень
Сімейне свято весни Великдень. Нині у кожному домі його святкують по-своєму. А раніше усе – починаючи з підготовки до свята і завершуючи вранішнім розговінням, – проходило у кожного газди однаково. Підготовка до великодня була чітко розділена по днях тижня. Родинна увага та любов це імпульс для роботи мозку особистості. У перед останній день відбудеться свято, і дитячий табір на відпочинку для карамелівців відзначить це смаколиками, сувенірами та грамотами. Разом заспіваємо та затанцюємо тренди, що створили за тиждень відпочинку. Найкраще згуртовує колектив саме спільне виконання пісні, спілна діяльність. Якщо лунає хорова пісня відчувається і дзвінкий настрій. Це мелодії душевного стану особистості. Основне - це ініціативно працювати й планета знову розцвіте.
ДЕНЬ 8 - Wake up дзвоник
Дитячий табір відряджає карамелівців у буденне життя. Приємний дзвіночок батьків спровокує слізні обійми у зміцнілому новому колективі. Дивовижно, як реагує тіло на люблячі обійми! Якщо обійми тривають 7–20 секунд, в організмі виробляється велика доза окситоцину — гормону, завдяки якому ми відчуваємо довіру, безпеку, любов. Обійми допомагають розслабити м’язи та посилити циркуляцію крові в усьому тілі. Завдяки цьому полегшується незначний біль: розтягнення, синець чи подряпане коліно справді болітимуть менше, якщо ви обіймете дитину. Вихователями перевірено практикою роботи у таборі. А вдома крізь призму домашнього ужитку можна розгледіти вміння слідкувати за собою, своєю гігієною, застеляти ліжко та плекання успішної позиції не лише у соціальних мережах, а й у гурті живого спілкування однолітків.
Пробудження весняного відпочинку
Period квітування: з 23.03 по 30.03
8 днів відпочинку
Чудовий період щоб спробувати дитячий табір на смак. Двіжуй серед файної природи Київського ранчо. Мінімальний термін бронювання від трьох ночей.
АКЦІЯ ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА
весняна ПРОГРАМА
умови проживання
вiдео-екскурсiя ранчо під києвом
територiя
ХАРЧУВАННЯ
Із напоїв кемперам пропонуємо чай, компот, узвар, соки. До напоїв – випічка, печиво, пряники та інші солодощі. Задовольнити спрагу відпочиваючі можуть питною водою. Вода завжди є в бутлі на першому поверсі корпусу проживання.
Діти забезпечуються 5-ти разовим збалансованим харчуванням, соковитими овочами, фруктами за відмінним сучасним та корисним дитячим меню. Є можливістю індивідуального підходу до харчування кемпера за ПОПЕРЕДНЬОЮ вимогою батьків.
В ресторані щоденно чергуються м’ясні чи молочні страви. Зазначимо, що молочна продукція, мед та яйця з власної ферми на території ранчо тренінгового проекту «Карамель».
На активному відпочинку солодощів багато не буває. Солодкі призи, діти зможуть заробити своєю винахідливістю на змаганнях та заходах, а також сосиски й картопля для гриль вечірок - це все надається їдальнею бази та жорстко контролюється шеф-кухарем і педіатром дитячого табору.
Світлини з минулого
вiдгуки батькiв
Що з собою брати
• Документ повної оплати за участь у Тренінговому проекті «Карамель» (путівка, принт-скрин оплати за відпочинок з датою, чек або касовий ордер).
• Два екземпляри договору про надання послуг - по одному для кожної зі сторін. Вони мають бути підписані батьками відпочиваючого. Один екземпляр залишиться у таборі, другий - батьки залишають собі.
•Заява про розуміння специфіки відпочинку дітей на території у період військового стану та у разі відсутності батьків. Заповнюється в день заїзду.
• Копія свідоцтва про народження.
• Інші оригінали документів (сертифікати, посвідчення, купони) що були оговорені під час придбання відпочинку для відпочиваючого і підтверджують можливість участі дитини у тренінгах проекту на пільгових умовах.
• Впевненість у відсутності педикульозу. В разі виявлення подібної проблеми будемо просити Вас вирішити це питання. Розумійте, що нехтування цим питанням створює умови для психологічного дискомфорту дитини у публічному місці.
• Довідка форми-079 для дитини що їде на відпочинок. Така довідка дійсна протягом трьох днів і береться вона у педіатра за 3 дні до дати заїзду у табір.
• Дві пляшечки антисептика, дві медичні маски.
• Пляшечка для пиття води (на зразок спортивної). За звичай це пляшечка з трубочкою. Важливо, щоб верхня гігієнічна частина пляшечки знімалася для набирання питної води з бутля.
• Засоби особистої гігієни (зубна щітка, зубна паста, шампунь, мило, гребінець).
• Головний убір для захисту від сонця. (Це дійсно важливо).
• Спортивний одяг та взуття для змагань.
• Теплий одяг на випадок прохолодної погоди.
• Пляжно-душове взуття (шльопанці).
• Рушник для душу.
•Концертний одяг для виступів на сцені (за наявності).
• Добровільна згода дитини-відпочиваючого на участь у проекті «Карамель».
У дитячий табір з п’ятиразовим харчуванням дитини за програмою Треніннгового проекту «Карамель»
ВАРТІСТЬ ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА (до 02 лютого) = 9800грн.
Вартість після 02.02.2024 = 10500грн.
* Кошти за трансфер сплачуються завчасно і не повертаються
Нужбо реєструйте учасника