Тренінговий проект для дітей від 6 до 16 років

Даруйте дітям безпечні канікули відпочинку у підніжжя дужих та величних карпатських гір

Дитячий табір
розвитку та відпочинку у Карпатах

весна 2024

особливостi табору
Життя буття у еко-корпусі
Спортивні змагання, ігри на свіжому повітрі
Пізнавальні розвиваючі тренажі з психологом
Актуальна програма з сучасними святами та обрядами
Сюжет весняного відпочинку
«Wake up пробудження можливостей і оновлення»
ДЕНЬ 2 - Wake up під час зустрічі - Стрітення
ДЕНЬ 1 - Wake up весняних особливостей
ДЕНЬ 4 - Wake up музики та танцю «Весняночка
ДЕНЬ 7 - Wake up сміхушки жартівушки
ДЕНЬ 3 - Wake up байбака та Явдохи
ДЕНЬ 6 - Wake up міжнародного party
ДЕНЬ 5 - Wake up колодій - гуляння чи частування
ДЕНЬ 8 - Wake up Великдень
Коли закінчується така пора як зима, а особливо зима 2022-2023 року, то прийдешня весна - це іще одне те бажане, чого так чекає кожен українець та україночка. В давні часи ж людство завжди очікувало весну, завжди чекали пробудження землі-годувальниці, аби розпочати впевнену підготовку до закладення врожаю. Період весни сміливо порівнюємо з вдалим періодом для депозиту, де надійним банком є саме чорнозем. В start-овий день «стрітення» кемперами буде зроблений перший вклад до необхідності дорослішання за рахунок віддаленості від батьківського комфорту. Відтанувше відчуття довіри до психологів-вихователів налаштує кемперів на живе спілкування і познайомить та згуртує майбутній колектив.
В цей день карамелівці old-school вважають прикметою, що якщо розгледіли серед вбранні людей фірмовий мерч дитячого табору «Карамель», то це до драйвового успішного та безпечного поточного тижню у гурті вихователів. Це чудо що з часом дітям треба дорослішати. З часом діти стануть такими особистостями, що перевершать батьків. Надважливо створити дітям такі теплі умови, в яких їх навики soft skils будуть покращуватись та вдосконалюватись.
Весняна пора вже ллє крапельками дощу. Вже жваво чутно як на віддалі співають дзвінку пісеньку струмки. А як це прекрасно - знайомити дітей з музикою. Діти дуже люблять слухати. Треба більше і більше співати дітям, навіть без музичного супроводу, щоб вони не тільки слухали, але й розуміли, про що ця пісня, вслуховувались у звучання слів та словосполучень. У кемперів чудовий настрій, адже з ними поруч справжні талановиті, енергійні вихователі, що вміють співати і танцювати. Хороводи послідовних рухів зачаровують своєю яскравістю всевидяче око сучасних гаджетів. Соціальні мережі у захваті від контенту, що творить успішну особистість серед безмежних просторів інтернету. Хореографія та акторська майстерність - це саме та парочка, що успішно запалює Tik-Tok, face-book та Instagram.

Чому ми сміємося? Що коїть мозок коли ми надриваємо живіт? Сміх майже завжди приходить природньо чи то жарт друзів на 1 квітня, чи кумедний момент у сюжеті відосиків. Невролог Ульям Фрай бачить сміх як спосіб дихання коли вдих продовжується і стає більш глибоким, а видих - навпаки скорочується, але інтенсивність його така, що легені здатні повністю звільнитися від повітря. Ця «Біохімічна буря», яка відбувається в організмі людини, ліквідує втому, очищує верхні дихальні шляхи і покращує циркуляцію крові. Це фантастичний засіб від стресу. Прикраса у сірі дні. Меседж для інших натякнути, що вам з ними добре. Вміння жартувати - це skils творити і чарувати. В тандемі почуття гумору і атлетична краса постаті завжди приваблює. І вже дитячий табір сприяє імбовому просуванню особистості у суспільстві.
В надії забезпечити себе фортифікаційною упевненістю під час прийняття вірних рішень людство довіряло мудрецям, наслідкам ворожіння, прислухалося до прикмет, що віддано увіковічнилися старійшинами ворожбитами, та пройшли модерацію во очі межи поколінь. Гарантії безпеки, гарантії у впевненому завтра - все це формує волю до забезпеченого квітучого та безтурботного життя. Готуючись до нового людина лише вивчає ситуації і таємниче виглядає спустошеною. Але це не так. Підтримка ситуацій та оточуючих особливо важлива під час становлення самостійності індивіду. Емоційний інтелект яскравий індикатор для міжособистісного порозуміння. Якщо придивитися та поворожити помітимо чіткі прикмети дорослішання.
Отакої! Дивимося на календар і відчуваємо кожен день свято. Такий порядок починати день провокує party. Взаємо повага до друзів, та ще й додаткова можливість до зближення - це повага до їх значущих визначних дат. Святковості для кожної особистості можуть бути найрізноманітнішими. Ознайомимося з самими одіозними світовими датами. Визначмо для себе власні події у житті, що заслуговують на увагу. Повчимося визначати такі події серед здобутків друзів та рідних. Занотуймо їх і використаємо це для власної майстерності переконувати. Обізнаність у stories, публічно очних висловах у поєднанні з відомістю урочистостей, виховає у кемпера дитячого табору інтуїцію до тонкої дипломатії. Допоможе вільно та впевнено почуватися на будь-яких party.
Суперечки не вщухають. Нація кишить розмовами про українські особливості проводів зими. То бажання сперечатися в цей період є природнім?! Ця дедукція актуальна. Спостерігаємо тріскіт приморозків чи снігових окучувань саме весною, саме в часи стихійних суперечок зими та весни. А бажання до гулянь та частувань у сонячні теплі деньки посилюється. Особистості треба швидко та вчасно перелаштовуватися чи то до забави, чи до навчання, аналізувати і поглинати найбільшу користь. Критичне мислення в допомогу! Будьмо на плаву, не депресуймо та отримуймо насолоду від життя. Вчимося вирішувати суперечки, відчуваємо досвід перемог та прокачуємо себе оновленнями. Окрім абгрейду цих навичок закріпимо історію про традиції свята. І нехай відгуляє дитячий табір свято колодія у доброму настрої.
Сімейне свято весни Великдень. Нині у кожному домі його святкують по-своєму. А раніше усе – починаючи з підготовки до свята і завершуючи вранішнім розговінням, – проходило у кожного газди однаково. Підготовка до великодня була чітко розділена по днях тижня. Родинна увага та любов це імпульс для роботи мозку особистості. У перед останній день відбудеться свято, і дитячий табір на відпочинку для карамелівців відзначить це смаколиками, сувенірами та грамотами. Разом заспіваємо та затанцюємо тренди, що створили за тиждень відпочинку. Найкраще згуртовує колектив саме спільне виконання пісні, спілна діяльність. Якщо лунає хорова пісня відчувається і дзвінкий настрій. Це мелодії душевного стану особистості. Основне - це ініціативно працювати й планета знову розцвіте.

Вперед до пригоди весняного відпочинку у Карпатах

Period квітування: з 24.03 по 29.03
6 повних днів відпочинку
Чудовий період щоб спробувати дитячий табір на смак. Двіжуй серед файної природи Карпат. Мінімальний термін бронювання від трьох ночей.
АКЦІЯ ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА
умови проживання
територiя
кiмнати
ХАРЧУВАННЯ
Із напоїв відпочиваючим пропонуємо чай, компот, узвар, соки. До напоїв печиво, пряники, випічку та інші солодощі. Задовольнити спрагу діти можуть питною водою. Вода завжди є в бутлі ресторану харчування.
Відпочиваючі забезпечуються 5-ти разовим збалансованим харчуванням, соковитими овочами, фруктами, за відмінним сучасним та корисним дитячим меню. В ресторані щоденно чергуються м’ясні чи молочні страви. Є можливістю індивідуального підходу до харчування кемпера за ПОПЕРЕДНЬОЮ вимогою батьків.
Справжнє щастя для кемпера - пікніки на свіжому повітрі біля вогнища з сосисками, печеною картоплею та маршмелоу з крекером.
На активному відпочинку солодощів багато не буває. Солодкі призи діти зможуть заробити своєю винахідливістю на змаганнях та заходах. Вечорами у затишному колі друзів отримаємо задоволення від чаювання біля каміну.
як це було минулого разу
вiдгуки батькiв
Що з собою брати
 • Документ повної оплати за участь у Тренінговому проекті «Карамель» (путівка, принт-скрин оплати за відпочинок з датою, чек або касовий ордер).
 • Два екземпляри договору про надання послуг - по одному для кожної зі сторін. Вони мають бути підписані батьками відпочиваючого. Один екземпляр залишиться у таборі, другий - батьки залишають собі.
 • ОРИГІНАЛ свідоцтва про народження. (Для тих відпочиваючих, хто буде користуватися трансфером. Для посадки на потяг).
 • Інші оригінали документів (сертифікати, посвідчення, купони) що були оговорені під час придбання відпочинку для відпочиваючого, і підтверджують можливість участі дитини у тренінгах проекту на пільгових умовах.
 • Впевненість у відсутності та довідка про відсутність педикульозу, або документальне підтвердження обробки від заявленої проблеми. Розумійте у разі виявлення подібної проблеми можуть виникнути умови для психологічного дискомфорту дитини, тому звертайте на це увагу.
 • Довідка форми-079 для дитини що їде на відпочинок. Така довідка дійсна протягом трьох днів і береться вона у педіатра за 3 дні до дати заїзду у табір.
 • Дві пляшечки антисептика.
 • Пляшечка для пиття води (на зразок спортивної). За звичай це пляшечка з трубочкою. Важливо, щоб верхня гігієнічна частина пляшечки знімалася для набирання питної води з бутля.
 • Засоби особистої гігієни (зубна щітка, зубна паста, шампунь, мило, гребінець).
 • Головний убір.
 • Дощовик.
 • Теплий одяг та взуття по сезону та за погодніх умов (брюки - 2 пари), теплі речі (байка, светр, куртка з капюшоном).
 • Взуття (туристичні вологостійкі черевики можливо гумові чобітки, кросівки волого-непроникні можливо шкіряні на товстій підошві.
 • Душове взуття (шльопанці).
 • Спортивний одяг та взуття для змагань.
 • Шкарпетки, футболки, нижню білизну в достатній кількості.
 • Купальник (для дівчаток) або плавки (для хлопчиків) для тих хто виявить бажання освіжитись в Карпатських чанах чи лазні.
 • Рушник для душу.
 • Концертний одяг для виступів на сцені (за наявності). Реквізити і музичні інструменти, якщо вони невеликі за розміром і вагою (у кемперів буде можливість реалізувати свої таланти під час періоду зміни)
 • Добровільна згода дитини-відпочиваючого на участь у тренінгах проекту «Карамель».
 • Кишенькові кошти на сувеніри. Якою б ця сума небула, вона вся буде витрачена. Дайте невелику суму. В разі необхідності, Ви зможете надіслати додаткові кошти на картку вихователя, а той передасть дитині.
Це ваш дитячий табір в Карпатах з п’ятиразовим харчуванням дитини за програмою Треніннгового проекту «Карамель».
‼️ Акції ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА (до 02.02) = 9900грн.
Вартість після 02.02.2024 = 10900грн.
* Кошти за трансфер сплачуються завчасно і не повертаються
Нужбо реєструйте учасника