Тренінговий проект для дітей від 6 до 16 років

UA

GOLD тиждень метаморфоз особистості маленького Українця.

Осінні канікули розвитку та відпочинку у таборі під києвом

#popup:youtubevideo
особливостi табору
Знаходиться в 30ти км. від Києва. Закрита територія.
Тематична вечірка на halloween
Катання на конях з інструктором та сігвеях
100% повернення коштів у разі загострення війни
Сюжет Пригоди
«Ліп-сінк барви осіннього відпочинку»
ДЕНЬ 1 - Барвограй у осінньому лісі
Отакої, дивимося на ліс, що готується до зими, відчуваємо що він завмирає. Так і людина, готуючись до новизни, вивчає ситуації й таємниче здається пустою. Але це не так. Якщо прислухатися, можна вловити деякі звуки. Це мелодії душевного стану особистості. Це дорослішання за рахунок віддаленості від батьківського комфорту. А ось вже і вміння слідкувати за собою, своєю гігієною, застеляти ліжко та створення успішної позиції не лише у соціальних мережах, а й серед живого спілкування з однолітками. Осінні стежиночки психологічних прийомів налаштують кемперів на живе спілкування і познайомлять майбутній колектив.
ДЕНЬ 2 - Дзвінкова мряка Капітошки
Як це прекрасно - знайомити дітей з музикою. Діти дуже люблять слухати. Треба більше і більше співати дітям навіть без музичного супроводу, щоб вони не тільки слухали, але й розуміли, про що ця пісня, вслуховувались у звучання слів та словосполучень. А ось й злива яка б’є крапельками дощу по різнобарвному листю. Ледве чутно, як на віддалі співають дзвінку пісеньку струмки. Та у кемперів чудовий настрій, адже з ними поруч справжні талановиті, енергійні вихователі, що вміють співати, танцювати творити та чарувати. Найкраще згуртовує колектив саме спільне виконання пісні. Якщо лунає хорова пісня відчується і дзвінкий настрій.
ДЕНЬ 3 - Красномовство овочів та фруктів
Трендом для досягнення успіху є мистецтво говорити, від цього залежить чи потрапить у життєвий «#рек» ваш авторитет та кар'єра. Щоб навчитися добре та змістовно висловлюватися, необхідно збагачувати свої знання та досвід, удосконалювати освіту, всебічно розвивати свою особистість. Повноцінне засвоєння матеріалу відбувається за участі врожайності вітамінних фоловерів. Бонуси осені - це сезонні овочі та фрукти, що вирощують за рахунок енергії сонця і води, як задумано природою. Крім того, що це смакота, в них міститься багато вітамінів, мінералів, антиоксидантів і клітковини. Саме тому такі підписники важливі для споживання дитиною в достатній кількості кожен день.

ДЕНЬ 4 - Друге дихання атлетичного степу
Вже з середини літа степ вигорає і життя завмирає до перших осінніх дощів, коли з'являється зелена ковдра з мохів. Саме в такий час можна розгледіти всю структуру та рельєфність і атлетизм матінки землі. Серед поколінь атлетична краса завжди приваблювала та сприяла просуванню особистості у суспільстві. Маст-хев це з дитинства привчитися усвідомлювати, що справу потрібно доводити до кінця. Зважаймо на бажання кемперів, домовляймося, щоб особистість завершила хоча б проміжний етап. Золота середина – перебувати поряд, допомагати дитині аналізувати справу, обговорювати способи подолання перешкод. Основа - це ініціативно працювати і «степ» знову буде цвісти.
ДЕНЬ 5 - Пастки печери грибника
Весна красна квітами, а осінь грибами. Нещодавно пройшли дощі, тож у лісі багато грибів. Вони різнокольоровими плямами вирізняються з-поміж листя, хоча й намагаються маскуватися. Можна помітити червоноголові підосичники, золоті рижики, зеленуваті та рожеві сироїжки. Силу силенну барв ми помічаємо і в особистості. Слід розвивати емоційний інтелект, орієнтуватися в своїх почуттях та почуттях оточуючих. Щоб у цьому розібратися потрібно терпіння та увага. Розглянемо найпоширеніші випадки фальсифікації емоційного інтелекту, які перетворилися на пастку для найбільш благонамірених лідерів.
ДЕНЬ 6 - Крипова пригода гарбуза на городі
Який же кринж свята Геловін, що справді напружує? Особливо дітей. Багато хто чують, що свято чуже. І що це не свято зовсім. Діти слухняно вірять батькам, і, зітхаючи, таки не йдуть на Геловін-вечірку до друзів. В Карамелі в цей день задоволеними залишаться усі. Відбудеться «Помаранчеве свято гарбуза». Поговоримо про страхи, які існують у кемперів, виховаємо та загартуємо відчуття сміливості та впевненості. Побачимо, доторкнемося та приготуємо Гарбуза! Отого прекрасного українського гарбуза: смачного, неймовірно корисного, дивовижно красивого. Осінь багата на різноманітні та цікаві свята. Адже період тяжких робіт закінчився і енергії на гуляння можна витрачати більше.
ДЕНЬ 7 - Родинні обійми – опалення осяйного дитинства
Підкріпленням для роботи мозку особистості є любов та батьківська увага тих, кого люблять і кого наслідують маленькі Українці. З такою енергетикою не варто економити. Дивовижно, як реагує тіло на люблячі обійми! Якщо обійми тривають 7–20 секунд, в організмі виробляється велика доза окситоцину — гормону, завдяки якому ми відчуваємо довіру, безпеку, любов. Обійми допомагають розслабити м’язи та посилити циркуляцію крові в усьому тілі. Завдяки цьому полегшується незначний біль: розтягнення, синець чи подряпане коліно справді болітимуть менше, якщо ви обіймете дитину. Перевірено вихователями та практикою роботи у таборі.
Вперед до пригоди осіннього відпочинку
Gold period: з 21.10.23 по 28.10.23
Чудовий період щоб спробувати дитячий табір на смак, та повторювати його лейт мотивом на канікулах, але з більшим терміном серед файної природи Київського ранчо. Мінімальний термін бронювання від трьох ночей.
❗Акція: Все буде україна
умови проживання
вiдео-екскурсiя Корпусу котедж
територiя
ХАРЧУВАННЯ
Із напоїв кемперам пропонуємо чай, компот, узвар, соки. До напоїв - печиво, пряники та інші солодощі. Задовольнити спрагу відпочиваючі можуть питною водою. Вода завжди є в бутлі на першому поверсі корпусу проживання.
Діти забезпечуються 5-ти разовим збалансованим харчуванням, соковитими овочами, фруктами, ягодами за відмінним сучасним та корисним дитячим меню.
В ресторані щоденно чергуються м’ясні, рибні, молочні страви. Зазначимо, що молочна продукція, мед та яйця з власної ферми на території ранчо тренінгового проекту «Карамель».
На активному відпочинку солодощів багато не буває. Солодкі призи, діти зможуть заробити своєю винахідливістю на змаганнях та заходах, а також сосиски й картопля для гриль вечірок - це все надається їдальнею бази та жорстко контролюється шеф-кухарем дитячого табору.
як це було минулого разу
вiдгуки батькiв
Що взяти з собою
 • Документ повної оплати за участь у Тренінговому проекті «Карамель» (путівка, принт-скрин оплати за відпочинок з датою, чек або касовий ордер).
 • Два екземпляри договору про надання послуг - по одному для кожної зі сторін. Вони мають бути підписані батьками відпочиваючого. Один екземпляр залишиться у таборі, другий - батьки залишають собі.
 • Заповнена та підписана зі сторони батьків розписка-довіреність на кожного відпочиваючого (Заповнюється в день заїзду).
 • Копія свідоцтва про народження.
 • Інші оригінали документів (сертифікати, посвідчення, купони) що були оговорені під час придбання відпочинку для відпочиваючого і підтверджують можливість участі дитини у тренінгах проекту на пільгових умовах.
 • Впевненість у відсутності педикульозу. В разі виявлення подібної проблеми будемо просити Вас вирішити це питання. Розумійте, що нехтування цим питанням створить всі умови для психологічного дискомфорту дитини у публічному місці.
 • Довідка про епід. оточення для дитини, що їде на відпочинок у дитячий табір. Педіатри та лікарі до яких ви звернетесь за довідкою зрозуміють про що йде мова. Така довідка дійсна протягом трьох днів і береться за три дні до дати заїзду у табір. Можливо Вам наддадуть довідку форми-079, вона підходить.
 • Видима інформація (довідка) про щеплення, де вказано які саме щеплення зроблені. Можливо така інформація вже буде внесена вашим педіатром до вище вказаної довідки 079.
 • Впевненість у тому, що ви не порушуєте правил про самоізоляцію. Якщо серед ваших рідних є такі рідні, що знаходяться на самоізоляції пов’язаною з COVID-19 (повернення із-за кордону чи інші причини), і вони мали контакт з майбутнім відпочиваючим. НАГАДУЄМО, ЩО ТАКІ ВІДПОЧИВАЮЧІ НЕДОПУСКАЮТЬСЯ ДО ВІДПОЧИНКУ, А ЇХ БАТЬКИ НЕСУТЬ ПОВНУ ЮРИДИЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД ІНШИМИ ВІДПОЧИВАЮЧИМИ, ІХ БАТЬКАМИ, КОЛЕКТИВОМ ТА РЕПУТАЦІЄЮ ТРЕНІНГОВОГО ПРОЕКТУ «КАРАМЕЛЬ».
 • Дві пляшечки антисептика.
 • Пляшечка для пиття води (на зразок спортивної). За звичай це пляшечка з трубочкою. Важливо, щоб верхня гігієнічна частина пляшечки знімалася для набирання питної води з бутля.
 • Засоби особистої гігієни (зубна щітка, зубна паста, шампунь, мило, гребінець).
 • Спортивний одяг та взуття для змагань.
 • Теплий одяг на випадок прохолодної погоди.
 • Душове взуття (шльопанці).
 • Рушник для душу.
 • Плавки для купання.
 • Концертний одяг для виступів на сцені (за наявності).
 • Добровільна згода дитини-відпочиваючого на участь у проекті «Карамель».
❗У дитячий табір з п’ятиразовим харчуванням на ОСІННЮ ЗМІНУ за програмою Тренінгового проекту «Карамель»
Вартість по акції ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА (до 23.09)
Корпус Котедж = 9400грн. Після 23.09 = 9900грн.
Корпус Перший = 8900грн.
*Кошти за трансфер сплачуються завчасно і не повертаються
Реєструйте учасника