ДЕНЬ 1 - Барвограй у осінньому лісі
Отакої, дивимося на ліс, що готується до зими, відчуваємо що він завмирає. Так і людина, готуючись до новизни, вивчає ситуації й таємниче здається пустою. Але це не так. Якщо прислухатися, можна вловити деякі звуки. Це мелодії душевного стану особистості. Це дорослішання за рахунок віддаленості від батьківського комфорту. А ось вже і вміння слідкувати за собою, своєю гігієною, застеляти ліжко та створення успішної позиції не лише у соціальних мережах, а й серед живого спілкування з однолітками. Осінні стежиночки психологічних прийомів налаштують кемперів на живе спілкування і познайомлять майбутній колектив.
ДЕНЬ 2 - Дзвінкова мряка Капітошки
Як це прекрасно - знайомити дітей з музикою. Діти дуже люблять слухати. Треба більше і більше співати дітям навіть без музичного супроводу, щоб вони не тільки слухали, але й розуміли, про що ця пісня, вслуховувались у звучання слів та словосполучень. А ось й злива яка б’є крапельками дощу по різнобарвному листю. Ледве чутно, як на віддалі співають дзвінку пісеньку струмки. Та у кемперів чудовий настрій, адже з ними поруч справжні талановиті, енергійні вихователі, що вміють співати, танцювати творити та чарувати. Найкраще згуртовує колектив саме спільне виконання пісні. Якщо лунає хорова пісня відчується і дзвінкий настрій.
ДЕНЬ 3 - Красномовство овочів та фруктів
Трендом для досягнення успіху є мистецтво говорити, від цього залежить чи потрапить у життєвий «#рек» ваш авторитет та кар'єра. Щоб навчитися добре та змістовно висловлюватися, необхідно збагачувати свої знання та досвід, удосконалювати освіту, всебічно розвивати свою особистість. Повноцінне засвоєння матеріалу відбувається за участі врожайності вітамінних фоловерів. Бонуси осені - це сезонні овочі та фрукти, що вирощують за рахунок енергії сонця і води, як задумано природою. Крім того, що це смакота, в них міститься багато вітамінів, мінералів, антиоксидантів і клітковини. Саме тому такі підписники важливі для споживання дитиною в достатній кількості кожен день.
ДЕНЬ 4 - Друге дихання атлетичного степу
Вже з середини літа степ вигорає і життя завмирає до перших осінніх дощів, коли з'являється зелена ковдра з мохів. Саме в такий час можна розгледіти всю структуру та рельєфність і атлетизм матінки землі. Серед поколінь атлетична краса завжди приваблювала та сприяла просуванню особистості у суспільстві. Маст-хев це з дитинства привчитися усвідомлювати, що справу потрібно доводити до кінця. Зважаймо на бажання кемперів, домовляймося, щоб особистість завершила хоча б проміжний етап. Золота середина – перебувати поряд, допомагати дитині аналізувати справу, обговорювати способи подолання перешкод. Основа - це ініціативно працювати і «степ» знову буде цвісти.
ДЕНЬ 5 - Пастки печери грибника
Весна красна квітами, а осінь грибами. Нещодавно пройшли дощі, тож у лісі багато грибів. Вони різнокольоровими плямами вирізняються з-поміж листя, хоча й намагаються маскуватися. Можна помітити червоноголові підосичники, золоті рижики, зеленуваті та рожеві сироїжки. Силу силенну барв ми помічаємо і в особистості. Слід розвивати емоційний інтелект, орієнтуватися в своїх почуттях та почуттях оточуючих. Щоб у цьому розібратися потрібно терпіння та увага. Розглянемо найпоширеніші випадки фальсифікації емоційного інтелекту, які перетворилися на пастку для найбільш благонамірених лідерів.
ДЕНЬ 6 - Крипова пригода гарбуза на городі
Який же кринж свята Геловін, що справді напружує? Особливо дітей. Багато хто чують, що свято чуже. І що це не свято зовсім. Діти слухняно вірять батькам, і, зітхаючи, таки не йдуть на Геловін-вечірку до друзів. В Карамелі в цей день задоволеними залишаться усі. Відбудеться «Помаранчеве свято гарбуза». Поговоримо про страхи, які існують у кемперів, виховаємо та загартуємо відчуття сміливості та впевненості. Побачимо, доторкнемося та приготуємо Гарбуза! Отого прекрасного українського гарбуза: смачного, неймовірно корисного, дивовижно красивого. Осінь багата на різноманітні та цікаві свята. Адже період тяжких робіт закінчився і енергії на гуляння можна витрачати більше.
ДЕНЬ 7 - Родинні обійми – опалення осяйного дитинства
Підкріпленням для роботи мозку особистості є любов та батьківська увага тих, кого люблять і кого наслідують маленькі Українці. З такою енергетикою не варто економити. Дивовижно, як реагує тіло на люблячі обійми! Якщо обійми тривають 7–20 секунд, в організмі виробляється велика доза окситоцину — гормону, завдяки якому ми відчуваємо довіру, безпеку, любов. Обійми допомагають розслабити м’язи та посилити циркуляцію крові в усьому тілі. Завдяки цьому полегшується незначний біль: розтягнення, синець чи подряпане коліно справді болітимуть менше, якщо ви обіймете дитину. Перевірено вихователями та практикою роботи у таборі.