Тренінговий проект для дітей від 6 до 16 років

Імбовий camp в надійному місці, поміж затишної квітучої флори

Тренінговий проєкт під Києвом «Карамель»


тренінговий
проект під києвом «Карамель»

#popup:youtubevideo

Імбовий camp в надійному місці, поміж затишної квітучої флори


тренінговий
проєкт під києвом «Карамель»

#popup:youtubevideo

Літо 2024

особливостi відпочинку
Повернення коштів у разі загострення війни
Катання на кониках та сігвеях
Досвід роботи з дітьми у після воєнний період з 2014
30 км від Києва. Закрита територія

Літній відпочинок для тих, хто:
Тому, хто воліє до спілкування та розвитку з однолітками в розумному колективі дітей та дорослих.

Тому, хто надихається проживанням у резиденції на облаштованій парковій території, поруч з озером та власним пляжем.

Тому, кому важливо емоційне наповнення, та поповнення потенційно натхненного ресурсу для розвитку своєї особистості у компанії.

Тому, хто схильний до дії в команді та налаштований на виконання творчих, спортивних та індивідуально-відповідальних завдань.

Тому, кому важливе критичне мислення, та хто зацікавлений у прогресивному, поглибленому опановуванні навичок Soft Skills.

Тому хто відчуває, що програма проекту Карамель - це стен сучасного відпочинку.
4
3
2
1
зміна

«Кодова вечірка кібер-інтелекту»

Дати 03.06-12.06
Cвіт програмування та інноваційних технологій - штучний інтелект чи нейромережа? Що ж краще? Дізнаємося, як штучний інтелект допоможе нам розв’язати різноманітні завдання. Утиліта штучного інтелекту полягає в його здатності аналізувати великі обсяги даних та приймати швидкі та точні рішення задля розвитку мозкових імпульсів людства. Можливо, вже зовсім скоро віртуальний світ буде вважати людство дикунами, та зберігатиме окрасу індивідуальності кібер-ботів. Проведемо дослід разом, щоб дізнатися, як нейромережі імітують роботу мозку та яку користь вони принесуть землянам.
зміна

«Джерело енергії – дзен»

Дати 27.06-08.07
Період в якому діти відкриють секрети збереження та розширення своєї енергії! Завдяки спорту діти ростуть більш міцними і витривалішими, імунітет стає стійкішим. Під час фізичних вправ та спортивних занять вони збагатять резерви енергії. Утиліта дзен допоможе дітям знайти гармонію між своїм тілом і розумом, зберегти внутрішню рівновагу, навчитись бути лідером у команді та зростати як особистість. Енергія, отримана під час відпочинку, буде використана для досягнення нових висот та подолання внутрішніх бар'єрів.
зміна

«Епоха віртуальних супергероїв»

Дати 15.06-24.06
Діти переступлять межі реальності, щоб відкрити для себе новий універсум суперздібностей та можливостей! Вони зануряться у світ віртуальної реальності, де відбувається справжня революція розвитку супергероїв. У цьому світі утиліта віртуальних технологій дозволить дітям перетворитися на своїх улюблених героїв та розкрити нові суперздібності емоційного стану . Завдяки вдосконаленню штучного інтелекту вони зможуть ефективно використовувати свої скіли для добра та вирішення складних завдань.
зміна

«Style Shop- outfit»

Дати 11.07-22.07
Діти можуть відкрити світ стилю та моди, відчуваючи себе комфортно та впевнено серед однолітків! Дозволимо їм створити свій outfit, даруючи їм можливість виразити свою унікальність та творчість через одяг. Віджети та утиліти гардеробу уяви допоможуть маленьким модникам створити свої неповторні образи, які відображатимуть їхні інтереси та особистість. Нехай кожен день стане святом моди та стилю для них! Нехай кожен образ їхнього вибору стане новою можливістю виразити себе та знайти своє місце в світі моди.

«Вайб утиліти абгрейд для віджета soft skills»

Дати 25.07-05.08
Шлях у світ аніме - це не просто подорож, а цілий калейдоскоп можливостей для розвитку! Розкриваючи творчий потенціал кожного та занурюючись у мистецтво коміксів й анімації ми побачимо, що криється у світі на кшталт власних історій та героїв. Прокачаємо утиліту дитячих навичок, малюючи не лише образи, а й емоції, які розквітатимуть на папері та екранах, а також змішаємо мрії з реальністю, щоб створити неймовірні сюжети, що вражатимуть уяву кемперів та їх батьків.
Дати 08.08-17.08
Cashback heals - це не лише бізнес, це спільнота творчих індивідів, які прагнуть досягти нових висот! Запроваджуючи свої ідеї, використовуйте утилітарні підходи задля розвитку soft skills, щоб стати справжнім лідером у цій галузі. Розкрийте свій потенціал, будучи вірними собі та відкритими до нових можливостей. Успіх - результат зусиль та вміння працювати в команді. Міріади донатів шукають своїх власників.

Літо під Києвом 2024

Що миті робимо дітей розумнішими. Тема кожного з поколінь дуже захоплива і особливо чудернацька для кожного. Давніше людство звертало увагу на витівки шаманів, зірочки, гороскоп по місячному календарю, східному чи календарю майя та з прогресом крокувало планетою. Тепереньки до цієї юшки додалося ще й широчезне поняття поколінь. Щоб бути в тренді, почуватися впевненіше і перемагати в сучасних реаліях. Корисно розуміти хронологію виникнення та властивості, які формують специфіку поколінь. До якої поколінної імперії мають відношення сучасні кемпери? Які Soft Skills допомагають верховодити та бути ефективним в умовах реалій, які диктують події? Як отримувати зиск від взаємних дружніх стосунків? Впевненість дозріває в колективі, команді та у загоні. Малеча дорослішаючи утворює кожне наступне покоління та отримує у спадок живодайну планету.

Проживемо літо 2022 разом!

Дати 19.08-28.07
Діти вивчатимуть секрети створення відеокліпів, які змусять серця битися швидше. Кожен кадр - це можливість захопити увагу глядача та вразити його своєю творчістю! Утиліта їхніх навичок буде ключем до створення контенту, який змушує сміятися, дивувати та захоплюватися. Зйомка трендів - це шанс підкорити будь-яку відеоплатформу . Кемпери зацінять поняття «везіння» для деяких успішних відео блогерів і переконаються, що будь яке везіння все одно потребує в подальшому клопіткої роботи та саморозвитку.
Розпорядок подій на день
умови проживання
вiдео-екскурсiя Корпусу котедж
вiдео-екскурсiя Корпусу перший
територiя
ХАРЧУВАННЯ
Із напоїв кемперам пропонуємо чай, компот, узвар, соки. До напоїв - печиво, пряники та інші солодощі. Задовольнити спрагу відпочиваючі можуть питною водою. Вода завжди є в бутлі на першому поверсі корпусу проживання.
Діти забезпечуються 5-ти разовим збалансованим харчуванням, соковитими овочами, фруктами, ягодами за відмінним сучасним та корисним дитячим меню.
В ресторані щоденно чергуються м’ясні, рибні, молочні страви. Зазначимо, що молочна продукція, мед та яйця з власної ферми на території тренінгового проекту «Карамель».
На активному відпочинку солодощів багато не буває. Солодкі призи, діти зможуть заробити своєю винахідливістю на змаганнях та заходах, а також сосиски й картопля для гриль вечірок - це все надається їдальнею бази та жорстко контролюється педіатром і шеф-кухарем дитячого табору.
Пікчерс з минулого
вiдгуки батькiв
Що взяти з собою
 • Документ повної оплати за участь у Тренінговому проекті «Карамель» (путівка, принт-скрин оплати за відпочинок з датою, чек або касовий ордер).
 • Два екземпляри договору про надання послуг - по одному для кожної зі сторін. Вони мають бути підписані батьками відпочиваючого. Один екземпляр залишиться у таборі, другий - батьки залишають собі.
 • Заповнена та підписана зі сторони батьків розписка-довіреність на кожного відпочиваючого. Заповнюється в день заїзду.
 • Копія свідоцтва про народження.
 • Інші оригінали документів, що були оговорені під час придбання відпочинку для відпочиваючого і підтверджують можливість участі дитини у тренінгах проекту на пільгових умовах.
 • Впевненість у відсутності педикульозу. В разі виявлення подібної проблеми будемо просити Вас вирішити це питання. Розумійте, що нехтування цим питанням створить всі умови для психологічного дискомфорту дитини у публічному місці.
 • Довідка про епід. оточення для дитини, що їде на відпочинок у дитячий табір. Педіатри та лікарі до яких ви звернетесь за довідкою зрозуміють про що йде мова. Така довідка дійсна протягом трьох днів і береться за три дні до дати заїзду у табір. Можливо Вам наддадуть довідку форми-079, вона підходить.
 • Довідка про щеплення, де вказано які саме щеплення зроблені.
 • Впевненість у тому, що ви не порушуєте правил про самоізоляцію. Якщо серед ваших рідних є такі рідні, що знаходяться на самоізоляції пов’язаною з COVID-19 (повернення із-за кордону чи інші причини), і вони мали контакт з майбутнім відпочиваючим. НАГАДУЄМО, ЩО ТАКІ ВІДПОЧИВАЮЧІ НЕДОПУСКАЮТЬСЯ ДО ВІДПОЧИНКУ, А ЇХ БАТЬКИ НЕСУТЬ ПОВНУ ЮРИДИЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД ІНШИМИ ВІДПОЧИВАЮЧИМИ, ІХ БАТЬКАМИ, КОЛЕКТИВОМ ТА РЕПУТАЦІЄЮ ТРЕНІНГОВОГО ПРОЕКТУ «КАРАМЕЛЬ».
 • Дві пляшечки антисептика.
 • Пляшечка для пиття води (на зразок спортивної). За звичай це пляшечка з трубочкою. Важливо, щоб верхня гігієнічна частина пляшечки знімалася для набирання питної води з бутля.
 • Засоби особистої гігієни (зубна щітка, зубна паста, шампунь, мило, гребінець).
 • Головний убір для захисту від сонця. (Це дійсно важливо).
 • Спортивний одяг та взуття для змагань.
 • Теплий одяг на випадок прохолодної погоди.
 • Пляжно-душове взуття (шльопанці).
 • Рушник для душу.
 • Пляжний рушник.
 • Плавки для купання.
 • Концертний одяг для виступів на сцені (за наявності).
 • Добровільна згода дитини-відпочиваючого на участь у проекті «Карамель».