Тренінговий проект для дітей від 6 до 16 років

Драйв, сміх та нестримні веселощі поміж лісу та казкових карпатських гір

Зимовi канiкули у таборі «Карамель»

ОСобливлстi табору
Кемпери живуть в ЕКО-корпусі з натурального дерева
Актуальна та насичена програма зимового відпочинку
Катання на лижах та тюбінг парк враховані в загальну вартість відпочинку
Веселі святкові співанки та багато-багато солодощів
Кому це потрiбно?
Тому, хто хоче привітатися з зимовою казкою у Карпатських лісах.

Тому, хто хоче помислити з філіжаночкою теплого карпатського чаю біля каміну.

Тому, хто хоче опанувати майстерність святкової кулінарії та готувати смачні солодощі власноруч

Тому, хто полюбляє екстремальні види спорту та бажає цьому вчитися з інструктором професіоналом.

Тому хто збирається з друзями на зимовий відпочинок в такому місці якому довіряють батьки.
2024 рік - рік дракона, і велич цього міфічного створіння заповнить наше світло святковою вірою в сміливість, у великі можливості та у відчуття нездоланної сили. Цей рік буде часом розкриття крил і польоту до нових звершень, незалежно від усіх перешкод, бо дракони в наших серцях навчили нас вірити у власний потенціал та прокладати шлях до великих здобутків.
"
"
цiна 15 500
Період з 03.01.2024 по 12.01.2024
+ Трансфер із Києва та назад
10 днів відпочинку
Встигніть забронювати
грн
ЗИМОВИЙ ПЕРiОД
«Легенди Карпатського Дідуха»
ЗИМОВА ПРОГРАМА
умови проживання
Відео Екскурсія єко-комплексу
Територія зимового королівства
ХАРЧУВАННЯ
Щовечора тематично-ігрові чайні церемонії з карпатським чаєм. Із напоїв кемперам пропонуємо чай, компот, узвар, соки. До напоїв печиво, пряники, випічку та інші солодощі. Задовольнити спрагу відпочиваючі можуть питною водою. Вода завжди є в бутлі ресторану харчування.
Відпочиваючі забезпечуються 5-ти разовим збалансованим харчуванням, соковитими овочами, фруктами, ягодами за відмінним сучасним та корисним дитячим меню. В ресторані щоденно чергуються м’ясні, рибні, молочні страви. Зимове гриль меню в один із обідів в дитячому таборі під час відпочинку у Карпатах.
Справжнє щастя для кемпера - пікніки на свіжому повітрі біля вогнища з сосисками, печеною картоплею та маршмелоу з крекером. Сидячи біля вогнища в теплому колі друзів на відпочинку в Карпатах, імунітет завжди в нормі, а значить і тонус настрою на висоті.
На активному відпочинку солодощів багато не буває. Солодко-шоколадні призи та подарунки діти зможуть заробити своєю винахідливістю на змаганнях та заходах. Все це провокує мозок на активність та нові ідеї.
СВІТЛИНИ З МИНУЛОГО
вiдгуки батькiв
Що взяти з собою
 • Документ повної оплати за участь у Тренінговому проекті «Карамель» (путівка, принт-скрин оплати за відпочинок з датою, чек або касовий ордер).
 • Два екземпляри договору про надання послуг - по одному для кожної зі сторін. Вони мають бути підписані батьками відпочиваючого. Один екземпляр залишиться у таборі, другий - батьки лишають собі.
 • ОРИГІНАЛ свідоцтва про народження. (Для тих відпочиваючих, хто буде користуватися трансфером. Для посадки на потяг).
 • Інші оригінали документів (сертифікати, посвідчення, купони) що були оговорені під час придбання відпочинку для відпочиваючого, і підтверджують можливість участі дитини у тренінгах проекту на пільгових умовах.
 • Впевненість у відсутності та довідка про відсутність педикульозу, або документальне підтвердження обробки від заявленої проблеми. Розумійте у разі виявлення подібної проблеми можуть виникнути умови для психологічного дискомфорту дитини, тому звертайте на це увагу.
 • Довідка про епід. оточення для дитини, що їде на відпочинок у дитячий табір. Педіатри та лікарі до яких Ви звернетесь за довідкою зрозуміють про що йде мова. Така довідка дійсна протягом трьох днів і береться за три дні до дати заїзду у табір. Можливо Вам наддадуть довідку форми-079, вона підходить.
 • Довідка про щеплення, де вказано які саме щеплення зроблені. Можливо така інформація вже буде внесена вашим педіатром до вище вказаної довідки 079.
 • Впевненість у тому, що ви не порушуєте правил про самоізоляцію. Якщо серед ваших рідних є такі рідні, що знаходяться на самоізоляції пов'язаною з COVID-19 (повернення із-за кордону чи інші причини), і вони мали контакт з майбутнім відпочиваючим. НАГАДУЄМО, ЩО ТАКІ ВІДПОЧИВАЮЧІ НЕДОПУСКАЮТЬСЯ ДО ВІДПОЧИНКУ, А ЇХ БАТЬКИ НЕСУТЬ ПОВНУ ЮРИДИЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД ІНШИМИ ВІДПОЧИВАЮЧИМИ, ІХ БАТЬКАМИ, КОЛЕКТИВОМ ТА РЕПУТАЦІЄЮ ТРЕНІНГОВОГО ПРОЕКТУ «КАРАМЕЛЬ».
 • Дві пляшечки антисептика.
 • Пляшечка для пиття води (на зразок спортивної). За звичай це пляшечка з трубочкою. Важливо, щоб верхня гігієнічна частина пляшечки знімалася для набирання питної води з бутля.
 • Головний убір.
 • Дощовик.
 • Теплий одяг та взуття по сезону та за погодніх умов (брюки - 2 пари), теплі речі (байка, светр, куртка з капюшоном).
 • Взуття (туристичні вологостійкі черевики можливо гумові чобітки, кросівки волого-непроникні можливо шкіряні на товстій підошві.
 • Душове взуття (шльопанці).
 • Спортивний одяг та взуття для змагань.
 • Шкарпетки, футболки, нижню білизну в достатній кількості.
 • Рушник для душу.
 • Засоби особистої гігієни (зубна щітка, зубна паста, шампунь, мило, гребінець).
 • Концертний одяг для виступів на сцені (за наявності). Реквізити і музичні інструменти, якщо вони невеликі за розміром і вагою (у кемперів буде можливість реалізувати свої таланти під час періоду зміни)
 • Добровільна згода дитини-відпочиваючого на участь у тренінгах проекту «Карамель».
 • Кишенькові кошти на сувеніри. Якою б ця сума небула, вона вся буде витрачена. Дайте невелику суму. В разі необхідності, Ви зможете надіслати додаткові кошти на картку вихователя, а той віддасть дитині.
Подаруйте дитині справжнє свято
Зміна з 03.01.2024 по 12.01.2024 = 15500грн.
❗Встигніть забронювати відпочинок
«Цінність табору полягає у тому, щоб дитина була в такому кльовому місці, якому довіряють батьки».
Єва. Перша команда.
Реєструйте учасника