Тренінговий проект для дітей від 6 до 16 років

Пригода дитинства unreal. Забави з друзяками, фантастичні почуття та барвограй посмішок

тренiнговий проект в карпатах «Карамель»

#video_karpatu

ЛІто 2024

особливостi табору
Похід в гори, вечори з гітарою біля вогнища та ночівлею у наметах
Живемо в ЕКО-корпусі з натурального дерева біля басейну
Закрита територія з цілодобовою охороною
Спортивні змагання на зелених галявинах у гірському лісі
Дати 04.07-15.07
Дати 30.07-10.08
Дати 21.06-02.07
Дати 17.07-28.07

лiто в Карпатах 2024

Дати 12.08-23.08
4
3
2
1
зміна

«Кодова вечірка кібер-інтелекту»

Cвіт програмування та інноваційних технологій - штучний інтелект чи нейромережа? Що ж краще? Дізнаємося, як штучний інтелект допоможе нам розв’язати різноманітні завдання. Утиліта штучного інтелекту полягає в його здатності аналізувати великі обсяги даних та приймати швидкі та точні рішення задля розвитку мозкових імпульсів людства. Можливо, вже зовсім скоро віртуальний світ буде вважати людство дикунами, та зберігатиме окрасу індивідуальності кібер-ботів. Проведемо дослід разом, щоб дізнатися, як нейромережі імітують роботу мозку та яку користь вони принесуть землянам.
зміна

«Джерело енергії – дзен»

Період в якому діти відкриють секрети збереження та розширення своєї енергії! Завдяки спорту діти ростуть більш міцними і витривалішими, імунітет стає стійкішим. Під час фізичних вправ та спортивних занять вони збагатять резерви енергії. Утиліта дзен допоможе дітям знайти гармонію між своїм тілом і розумом, зберегти внутрішню рівновагу, навчитись бути лідером у команді та зростати як особистість. Енергія, отримана під час відпочинку, буде використана для досягнення нових висот та подолання внутрішніх бар'єрів.
зміна

«Епоха віртуальних супергероїв»

Діти переступлять межі реальності, щоб відкрити для себе новий універсум суперздібностей та можливостей! Вони зануряться у світ віртуальної реальності, де відбувається справжня революція розвитку супергероїв. У цьому світі утиліта віртуальних технологій дозволить дітям перетворитися на своїх улюблених героїв та розкрити нові суперздібності емоційного стану . Завдяки вдосконаленню штучного інтелекту вони зможуть ефективно використовувати свої скіли для добра та вирішення складних завдань.
зміна

«Style Shop- outfit»

Діти можуть відкрити світ стилю та моди, відчуваючи себе комфортно та впевнено серед однолітків! Дозволимо їм створити свій outfit, даруючи їм можливість виразити свою унікальність та творчість через одяг. Віджети та утиліти гардеробу уяви допоможуть маленьким модникам створити свої неповторні образи, які відображатимуть їхні інтереси та особистість. Нехай кожен день стане святом моди та стилю для них! Нехай кожен образ їхнього вибору стане новою можливістю виразити себе та знайти своє місце в світі моди.

«Вайб утиліти абгрейд для віджета soft skills»

Шлях у світ аніме - це не просто подорож, а цілий калейдоскоп можливостей для розвитку! Розкриваючи творчий потенціал кожного та занурюючись у мистецтво коміксів й анімації ми побачимо, що криється у світі на кшталт власних історій та героїв. Прокачаємо утиліту дитячих навичок, малюючи не лише образи, а й емоції, які розквітатимуть на папері та екранах, а також змішаємо мрії з реальністю, щоб створити неймовірні сюжети, що вражатимуть уяву кемперів та їх батьків.
Розпорядок подій на день
умови проживання
кiмнати
територiя
харчування
Із напоїв кемперам пропонуємо чай, компот, узвар, соки. До напоїв печиво, пряники, випічку та інші солодощі. Задовольнити спрагу відпочиваючі можуть питною водою. Вода завжди є в бутлі в ресторані харчування.
Відпочиваючі забезпечуються 5-ти разовим збалансованим харчуванням, соковитими овочами, фруктами, ягодами за відмінним сучасним та корисним дитячим меню. В ресторані щоденно чергуються м’ясні, рибні, молочні страви.
Справжнє щастя для кемпера - пікніки на свіжому повітрі біля вогнища з сосисками, печеною картоплею та маршмелоу з крекером.
На активному відпочинку солодощів багато не буває. Солодкі призи діти зможуть заробити своєю винахідливістю на змаганнях та заходах. Вечорами у затишному колі друзів отримаємо задоволення від чаювання біля каміну.
Як це було в минулому
вiдгуки батькiв
Що взяти з собою
 • Документ повної оплати за участь у Тренінговому проекті «Карамель» (путівка, принт-скрин оплати за відпочинок з датою, чек або касовий ордер).
 • Два екземпляри договору про надання послуг - по одному для кожної зі сторін. Вони мають бути підписані батьками відпочиваючого. Один екземпляр залишиться у таборі, другий - батьки залишають собі.
 • ОРИГІНАЛ свідоцтва про народження. (Для тих відпочиваючих, хто буде користуватися трансфером. Для переїзду потягом).
 • Інші оригінали документів, що були оговорені під час придбання відпочинку для відпочиваючого і підтверджують можливість участі дитини у тренінгах проекту на пільгових умовах.
 • Впевненість у відсутності та довідка про відсутність педикульозу, або документальне підтвердження обробки від заявленої проблеми. У разі виявлення подібної проблеми можуть виникнути умови для психологічного дискомфорту дитини у публічному місці.
 • Довідка про епід. оточення для дитини, що їде на відпочинок у дитячий табір. Педіатри та лікарі до яких Ви звернетесь за довідкою зрозуміють про що йде мова. Така довідка дійсна протягом трьох днів і береться за три дні до дати заїзду у табір. Можливо Вам наддадуть довідку форми-079, вона підходить.
 • Довідка про щеплення, де вказано які саме щеплення зроблені.
 • Впевненість у тому, що ви не порушуєте правил про самоізоляцію. Якщо серед ваших рідних є такі рідні, що знаходяться на самоізоляції пов’язаною з COVID-19 (повернення із-за кордону чи інші причини), і вони мали контакт з майбутнім відпочиваючим. НАГАДУЄМО, ЩО ТАКІ ВІДПОЧИВАЮЧІ НЕДОПУСКАЮТЬСЯ ДО ВІДПОЧИНКУ, А ЇХ БАТЬКИ НЕСУТЬ ПОВНУ ЮРИДИЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД ІНШИМИ ВІДПОЧИВАЮЧИМИ, ІХ БАТЬКАМИ, КОЛЕКТИВОМ ТА РЕПУТАЦІЄЮ ТРЕНІНГОВОГО ПРОЕКТУ «КАРАМЕЛЬ».
 • Дві пляшечки антисептика.
 • Пляшечка для пиття води (на зразок спортивної). За звичай це пляшечка з трубочкою. Важливо, щоб верхня гігієнічна частина пляшечки знімалася для набирання питної води з бутля.
 • Засоби особистої гігієни (зубна щітка, зубна паста, шампунь, мило, гребінець).
 • Головний убір для захисту від сонця. (Це дійсно важливо).
 • Дощовик.
 • Теплий одяг на випадок прохолодної погоди.
 • Спортивний одяг та взуття для змагань.
 • Взуття для подорожей в гори та туристичну зону з наметами.
 • Пляжно-душове взуття (шльопанці).
 • Рушник для душу.
 • Пляжний рушник.
 • Плавки для купання.
 • Концертний одяг для виступів на сцені (за наявності).
 • Добровільна згода дитини-відпочиваючого на участь у тренінгах проекту «Карамель».
 • Кишенькові кошти на сувеніри. Якою б ця сума небула, вона вся буде витрачена. Дайте невелику суму. В разі необхідності, Ви зможете надіслати додаткові кошти на картку вихователя, а той поверне їх вашій дитині.