UA
RU

Тренінговий проект для дітей від 6 до 16 років

Даруйте дітям шалений відпочинок у підніжжя дужих та величних карпатських гір

Осінні канікули розвитку та відпочинку у Карпатах

Особливості табору
Життя буття у еко-корпусі із дерева
Спортивні змагання, ігри на свіжому повітрі біля гір
Пізнавальні розвиваючі тренажі з психологом
Актуальна програма з сучасними святами та обрядами
Сюжет Пригоди
«Ліп-сінк барви осіннього відпочинку»
ДЕНЬ 1 - Від’їзжають у вирій малі пташенята
ДЕНЬ 3 - Дзвінкова мряка Капітошки
ДЕНЬ 6 - Крипова пригода гарбуза на городі
ДЕНЬ 2 - Барвограй у осінньому лісі
ДЕНЬ 5 - Друге дихання атлетичного степу
ДЕНЬ 4 - Красномовство овочів та фруктів
ДЕНЬ 7 - Пастки печери грибника
ДЕНЬ 8 - Родинні обійми – тепло осяйного дитинства
З часом дітям треба дорослішати. З часом діти стануть такими особистостями, що перевершать батьків. Надважливо створити дітям такі теплі умови, в яких їх навики soft skils будуть покращуватись та вдосконалюватись
Як це прекрасно - знайомити дітей з музикою. Діти дуже люблять слухати. Треба більше і більше співати дітям навіть без музичного супроводу, щоб вони не тільки слухали, але й розуміли, про що ця пісня, вслуховувались у звучання слів та словосполучень. А ось й злива яка б’є крапельками дощу по різнобарвному листю. Ледве чутно, як на віддалі співають дзвінку пісеньку струмки. Та у кемперів чудовий настрій, адже з ними поруч справжні талановиті, енергійні вихователі, що вміють співати, танцювати творити та чарувати. Найкраще згуртовує колектив саме спільне виконання пісні. Якщо лунає хорова пісня відчується і дзвінкий настрій.

Який же кринж свята Геловін, що справді напружує? Особливо дітей. Багато хто чують, що свято чуже. І що це не свято зовсім. Діти слухняно вірять батькам, і, зітхаючи, таки не йдуть на Геловін-вечірку до друзів. В Карамелі в цей день задоволеними залишаться усі. Відбудеться «Помаранчеве свято гарбуза». Поговоримо про страхи, які існують у кемперів, виховаємо та загартуємо відчуття сміливості та впевненості. Побачимо, доторкнемося та приготуємо Гарбуза! Отого прекрасного українського гарбуза: смачного, неймовірно корисного, дивовижно красивого. Осінь багата на різноманітні та цікаві свята. Адже період тяжких робіт закінчився і енергії на гуляння можна витрачати більше.
Отакої, дивимося на ліс, що готується до зими, відчуваємо що він завмирає. Так і людина, готуючись до новизни, вивчає ситуації й таємниче здається пустою. Але це не так. Якщо прислухатися, можна вловити деякі звуки. Це мелодії душевного стану особистості. Це дорослішання за рахунок віддаленості від батьківського комфорту. А ось вже і вміння слідкувати за собою, своєю гігієною, застеляти ліжко та створення успішної позиції не лише у соціальних мережах, а й серед живого спілкування з однолітками. Осінні стежиночки психологічних прийомів налаштують кемперів на живе спілкування і познайомлять майбутній колектив.
Вже з середини літа степ вигорає і життя завмирає до перших осінніх дощів, коли з'являється зелена ковдра з мохів. Саме в такий час можна розгледіти всю структуру та рельєфність і атлетизм матінки землі. Серед поколінь атлетична краса завжди приваблювала та сприяла просуванню особистості у суспільстві. Маст-хев це з дитинства привчитися усвідомлювати, що справу потрібно доводити до кінця. Зважаймо на бажання кемперів, домовляймося, щоб особистість завершила хоча б проміжний етап. Золота середина – перебувати поряд, допомагати дитині аналізувати справу, обговорювати способи подолання перешкод. Основа - це ініціативно працювати і «степ» знову буде цвісти.
Трендом для досягнення успіху є мистецтво говорити, від цього залежить чи потрапить у життєвий «#рек» ваш авторитет та кар'єра. Щоб навчитися добре та змістовно висловлюватися, необхідно збагачувати свої знання та досвід, удосконалювати освіту, всебічно розвивати свою особистість. Повноцінне засвоєння матеріалу відбувається за участі врожайності вітамінних фоловерів. Бонуси осені - це сезонні овочі та фрукти, що вирощують за рахунок енергії сонця і води, як задумано природою. Крім того, що це смакота, в них міститься багато вітамінів, мінералів, антиоксидантів і клітковини. Саме тому такі підписники важливі для споживання дитиною в достатній кількості кожен день.
Весна красна квітами, а осінь грибами. Нещодавно пройшли дощі, тож у лісі багато грибів. Вони різнокольоровими плямами вирізняються з-поміж листя, хоча й намагаються маскуватися. Можна помітити червоноголові підосичники, золоті рижики, зеленуваті та рожеві сироїжки. Силу силенну барв ми помічаємо і в особистості. Слід розвивати емоційний інтелект, орієнтуватися в своїх почуттях та почуттях оточуючих. Щоб у цьому розібратися потрібно терпіння та увага. Розглянемо найпоширеніші випадки фальсифікації емоційного інтелекту, які перетворилися на пастку для найбільш благонамірених лідерів.
Підкріпленням для роботи мозку особистості є любов та батьківська увага тих, кого люблять і кого наслідують маленькі Українці. З такою енергетикою не варто економити. Дивовижно, як реагує тіло на люблячі обійми! Якщо обійми тривають 7–20 секунд, в організмі виробляється велика доза окситоцину — гормону, завдяки якому ми відчуваємо довіру, безпеку, любов. Обійми допомагають розслабити м’язи та посилити циркуляцію крові в усьому тілі. Завдяки цьому полегшується незначний біль: розтягнення, синець чи подряпане коліно справді болітимуть менше, якщо ви обіймете дитину. Перевірено вихователями та практикою роботи у таборі
Вперед до пригоди осіннього відпочинку
Gold period: з 22.10.23 по 28.10.23
Чудовий період щоб спробувати дитячий табір на смак, та повторювати його лейт мотивом на канікулах з більшим терміном. Мінімальний термін бронювання від трьох ночей.
АКЦІЯ ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА
умови проживання
територiя
кiмнати
ХАРЧУВАННЯ
Із напоїв кемперам пропонуємо чай, компот, узвар, соки. До напоїв печиво, пряники, випічку та інші солодощі. Задовольнити спрагу відпочиваючі можуть питною водою. Вода завжди є в бутлі ресторану харчування.
Відпочиваючі забезпечуються 5-ти разовим збалансованим харчуванням, соковитими овочами, фруктами, ягодами за відмінним сучасним та корисним дитячим меню. В ресторані щоденно чергуються м’ясні, рибні, молочні страви.
Справжнє щастя для кемпера - пікніки на свіжому повітрі біля вогнища з сосисками, печеною картоплею та маршмелоу з крекером.
На активному відпочинку солодощів багато не буває. Солодкі призи діти зможуть заробити своєю винахідливістю на змаганнях та заходах. Вечорами у затишному колі друзів отримаємо задоволення від чаювання біля каміну.
Свiтлини iз минулого
вiдгуки батькiв
Що взяти з собою
 • Документ повної оплати за участь у Тренінговому проекті «Карамель» (путівка, принт-скрин оплати за відпочинок з датою, чек або касовий ордер).
 • Два екземпляри договору про надання послуг - по одному для кожної зі сторін. Вони мають бути підписані батьками відпочиваючого. Один екземпляр залишиться у таборі, другий - батьки залишають собі.
 • ОРИГІНАЛ свідоцтва про народження. (Для тих відпочиваючих, хто буде користуватися трансфером. Для посадки на потяг).
 • Інші оригінали документів (сертифікати, посвідчення, купони) що були оговорені під час придбання відпочинку для відпочиваючого, і підтверджують можливість участі дитини у тренінгах проекту на пільгових умовах.
 • Впевненість у відсутності та довідка про відсутність педикульозу, або документальне підтвердження обробки від заявленої проблеми. Розумійте у разі виявлення подібної проблеми можуть виникнути умови для психологічного дискомфорту дитини, тому звертайте на це увагу.
 • Довідка про епід. оточення для дитини, що їде на відпочинок у дитячий табір. Педіатри та лікарі до яких Ви звернетесь за довідкою зрозуміють про що йде мова. Така довідка дійсна протягом трьох днів і береться за три дні до дати заїзду у табір. Можливо Вам наддадуть довідку форми-079, вона підходить.
 • Довідка про щеплення, де вказано які саме щеплення зроблені. Можливо така інформація вже буде внесена вашим педіатром до вище вказаної довідки 079.
 • Впевненість у тому, що ви не порушуєте правил про самоізоляцію. Якщо серед ваших рідних є такі рідні, що знаходяться на самоізоляції пов'язаною з COVID-19 (повернення із-за кордону чи інші причини), і вони мали контакт з майбутнім відпочиваючим. НАГАДУЄМО, ЩО ТАКІ ВІДПОЧИВАЮЧІ НЕДОПУСКАЮТЬСЯ ДО ВІДПОЧИНКУ, А ЇХ БАТЬКИ НЕСУТЬ ПОВНУ ЮРИДИЧНУ ТА ФІНАНСОВУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД ІНШИМИ ВІДПОЧИВАЮЧИМИ, ІХ БАТЬКАМИ, КОЛЕКТИВОМ ТА РЕПУТАЦІЄЮ ТРЕНІНГОВОГО ПРОЕКТУ «КАРАМЕЛЬ».
 • Дві пляшечки антисептика.
 • Пляшечка для пиття води (на зразок спортивної). За звичай це пляшечка з трубочкою. Важливо, щоб верхня гігієнічна частина пляшечки знімалася для набирання питної води з бутля.
 • Засоби особистої гігієни (зубна щітка, зубна паста, шампунь, мило, гребінець).
 • Головний убір.
 • Дощовик.
 • Теплий одяг та взуття по сезону та за погодніх умов (брюки - 2 пари), теплі речі (байка, светр, куртка з капюшоном).
 • Взуття (туристичні вологостійкі черевики можливо гумові чобітки, кросівки волого-непроникні можливо шкіряні на товстій підошві.
 • Душове взуття (шльопанці).
 • Спортивний одяг та взуття для змагань.
 • Шкарпетки, футболки, нижню білизну в достатній кількості.
 • Купальник (для дівчаток) або плавки (для хлопчиків) для тих хто виявить бажання освіжитись в Карпатських чанах та лазні.
 • Рушник для душу.
 • Концертний одяг для виступів на сцені (за наявності). Реквізити і музичні інструменти, якщо вони невеликі за розміром і вагою (у кемперів буде можливість реалізувати свої таланти під час періоду зміни)
 • Добровільна згода дитини-відпочиваючого на участь у тренінгах проекту «Карамель».
 • Кишенькові кошти на сувеніри. Якою б ця сума небула, вона вся буде витрачена. Дайте невелику суму. В разі необхідності, Ви зможете надіслати додаткові кошти на картку вихователя, а той віддасть дитині.
❗У дитячий табір з п’ятиразовим харчуванням на ОСІННЮ ЗМІНУ за програмою Тренінгового проекту «Карамель»
Вартість по акції ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА (до 23.09) = 10500грн.
Вартість після 23.09 = 11200грн.
*Кошти за трансфер сплачуються завчасно і не повертаються
Реєструйте учасника